İstanbul'da En İyi İmplant Merkezi Arayanlar Nelere Dikkat Etmeli?

İstanbul'da En İyi İmplant Merkezi, En İyi Diş Doktoru-Hekimi
Avedent Diş Kliniği İstanbul Kadıköy

İstanbul'da En İyi İmplant Diş Tedavisi Yapan Kliniklerden Biri; Avedent

Avedent, İstanbul'da 20 yılı aşkın deneyime sahip, diş hekimliğinin tüm alanlarından yüksek vasıflı uzmanlardan oluşan bir kuruluştur. Kliniğimizin sakin ortamı, diş bakımını yılların öğrenme, eğitim ve becerisini yansıtacak şekilde tedavi etme bilgi ve uzmanlığına sahip deneyimli diş hekimlerimizin yardımıyla sizi rahatlatacaktır. Güvenliğiniz için standart sterilizasyon şartlarına ve en iyi hijyen kurallarına uyuyoruz.

“İstanbul'da En İyi İmplant Tedavisi Yapan Merkezlerden Biri..."

Son Teknoloji Kaliteli Altyapı

Mutlu Hastalar

2000+

Nitelikli Personel

20+

20 Yılı Aşkın Tecrübe | İstanbul'da En İyi İmplant Tedavisi Hangi Diş Kliniğinde?

İstanbul’un en iyisi olmaya aday diş kliniklerinden olan Avedent, 20 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet veriyor. Kliniğimiz 20’den fazla doktor ve sağlık çalışanı ile 2000 hastaya ulaşarak en yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. İstanbul’da en iyi implant tedavisi yapan diş kliniklerinden birisi olan Avedent, konaklama, ulaşım, danışmanlık ve diğer tüm süreçler dahil olmak üzere A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı mümkün olan en yüksek standartta karşılıyor.

Avedent Diş Kliniği, kişinin kendine olan güveninin ve sergilediği gülümsemenin diş bakımından kaynaklandığına inanır. Hastalarımızın ihtiyaçlarını bizzat karşılamaktan ve her türlü endişelerini gidermekten mutluluk duyan diş hekimlerimiz ve sağlık personelimiz bulunmaktadır. Hastalarımızın taleplerine ve bireyselleştirilmiş tedavi planlarına uygun hareket etmemiz bizi İstanbul’da en iyi implant merkezlerinden birisi yapıyor.

Mükemmel, Sağlıklı Dişlerin Yerini Hiçbir Şey Tutamaz.

İmplant Diş Tedavisinde Farkımız

Dental implantlar eksik dişlerin kök yerine kullanılmak üzere popüler hale gelmektedir ve orijinal dişlerinize uyacak şekilde üretilmektedir. Eksik dişler için kalıcı kök yerine geçerler. İmplant tedavi prosedürü, mevcut doğal dişlerinize uygun olacak şekilde tittizlikle yapılır. Tedavi sonunda size kendinizi iyi hissetttiren bir gülümsemeye  sahip olursunuz. İmplant dişler isteğinize göre, sabit (kalıcı) veya çıkarılabilir şekilde sağlam bir temele yerleştirilir. İstanbul’da en iyi diş implantı tedavisi sağlama konusunda iddialıyız. Hizmetlerimiz, yüksek teknoloji ve eşsiz müşteri memnuniyeti ile rakipsiz ve en iyi kalitededir. 

Ayrıca, all on four/all on six, zirkonyum, porselen, e-max&empress, 20’lik diş çekimi, kanal tedavisi, dolgu, gülüş tasarımı, şeffaf plak, diş teli ve diş hastalıkları gibi daha bir çok tedavi için kliniğimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

implant çeşitleri

İmplant Çeşitleri

Endosteal (Endosseöz) İmplantlar: En popüler diş implantı türü endostealdir. Bazen çıkarılabilir protezlerin veya köprülerin yerine kullanılırlar. Endosteal implantlar vidalı veya silindir, düz veya biçimli çeşitlere sahiptir.

Subperiosteal İmplantlar: Subperiosteal implant, kemiğe tutturulan ve protezler için destek görevi gören metal bir çerçeveden oluşur. Çene kemiği yeterli olmayan kişilerde kullanılır.

Tek Diş İmplantları: Tek bir implant, eksik dişin kökünü değiştirmek amacıyla tek bir eksik dişin yerine kullanılır. Hastanın çene kemiğine bir titanyum implant  yerleştirir.

Çoklu İmplantlar: Çoklu diş implantları, çevredeki doğal dişlerin desteği olmadan dişlerin yerini alır ve doğal dişler gibi görünme ve işlev avantajlarına sahiptir. Sabit köprüler ve çıkarılabilir kısmi dişlerle karşılaştırıldığında, çoklu diş implantları daha avantajlıdır.

İki Aşamalı Diş İmplantları: İki aşamalı implant, estetik bir onarım için acil bir gereklilik olmadığında kullanılır. Bu yöntemde implantlar çene kemiğine yerleştirilir ve diş eti dokuları tarafından örtülür.

Tek Aşamalı İmplantlar: Bir implant, tek aşamalı bir prosedür sırasında kemiğe yerleştirir. Protez takılmadan önce, dayanağın etrafındaki bölgenin iyileşmesi için altı aya kadar süre verilir. Bu implantlar, kozmetik çekiciliğin önemli bir endişe kaynağı olmadığı ağız bölgelerinde kullanılır.

Mini İmplantlar: Mini implantlar normal implantlardan daha küçüktür ve eksik diş tedavileri için ideal olan özel bir başlığa sahiptir. Klasik mini dental implant sistemi, doğrudan kemiğe yerleştirilerek ortognatik tedavi için bir bağlantı sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda all-on-4 tedavi almak isteyen hastalar için de harika bir alternatiftir.

Niçin bekleyesiniz ki? Diş implantı randevunuzu bugün planlamaya başlayın. Diş implantı konusunda uzman olan bir diş kliniği iletanışma zamanı geldi. Size en kaliteli implant tedavisini sunacak İstanbul’daki en iyi implant merkezlerinden birisini  arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizi Avedent’e bekliyoruz.