Ziraat Bankası (TZH Vakfı) Emekli Sandığı Anlaşmalı Diş Kliniği İstanbul

Ziraat Bankası (TZH Vakfı) Emekli Sandığı Anlaşmalı Diş Kliniği, Diş Hekimleri, Diş Hastanesi İstanbul

Ziraat Bankası (TZH Vakfı) Emekli Sandığı Anlaşmalı Diş Kliniği - Diş Hekimleri İstanbul Kadıköy

T.C.Ziraat Bankası A.Ş. ve T.Halk Bankası A.Ş. Mensupları Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı (TZH Vakfı), üyesi olan hastalarımıza, İstanbul Kadıköy‘de Erenköy – Suadiye lokasyonunda uzman diş hekimleri tarafından sunulan sayısız ayrıcalık anlaşmalı diş kliniği AveDent‘te. Kliniğimizde uygulanan bütün diş tedavileri uzman diş hekimlerimiz tarafından dünya standartlarında ve titizlikle yapılır. Kliniğimizi tercih eden Ziraat Bankası (TZH Vakfı) emekli sandığı mensupları, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alırken Sağlık Bakanlığı – Sağlık Uygulama Tebliği çerçevesinde özel avantajlardan yararlanır.

Siz de bu avantajlardan yararlanmak için hemen ihtiyaç duyduğunuz tedavi ile ilgili randevu oluşturabilir veya daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Halk Bankası (TZH Vakfı) Anlaşmalı Diş Kliniği, Diş Hekimleri, Diş Hastanesi İstanbul-Kadıköy-Erenköy-Suadiye

AveDent'te Ziraat Bankası (TZH Vakfı) Emekli Sandığı Üyelerini Hangi Avantajlar Bekliyor?

Ziraat Bankası (TZH Vakfı) üyelerinin anlaşmalı diş klinikleri ve diş hekimleri tercihinde doğru bir tercih yapmaları alacakları diş tedavisi hizmetinden memnun kalmaları için çok önemlidir. AveDent Diş Kliniğini tercih eden Ziraat Bankası emekli sandığı üyeleri, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde  şu avantajlarından yararlanır:

  • Kapsamlı Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri: Kliniğimizde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün tedavilere ulaşabilirsiniz.
  • Uzman Diş Hekimi Kadrosu: Diş tedavilerinde her biri alanında uzman diş hekimlerimiz görev yapar.
  • Kaliteli ve Güvenilir Hizmet: Deneyimli ve güvenilir diş hekimlerimiz, bilimsel gelişmeleri yakından takip eder ve en kaliteli hizmeti sunar. Hastalarımız ilk randevuda diş hekimlerimizin güven veren yaklaşımını hissederler.
  • Hızlı Tedavi Süreci: Randevu sistemi ve tedavi süreci hasta gereksinimlerine göre en hızlı şekilde tamamlanır.
  • Lazer Destekli Tedavi İmkanı: Kliniğimizde lazer destekli diş tedavisi ile modern tedavi imkanları uygulanır.

  • İndirim Avantajları: Belirli diş tedavilerinde özel indirim avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası (TZH Vakfı) Emekli Sandığı Üyelerinin Yararlanacağı Diş Tedavileri Nelerdir?

Ziraat Bankası (TZH Vakfı) emekli sandığı üyeleri, diş kliniğimizde sunulan tedavilerden yararlanabilirler. Bu tedavilerin başlıcaları şunlardır:

Ziraat Bankası (TZH Vakfı) ile Anlaşmalı Diş Kliniği AveDent İşbirliği

T.C.Ziraat Bankası A.Ş. ve T.Halk Bankası A.Ş. Mensupları Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı çok köklü bir kurumdur. TZH Vakfı’nın temelleri 1961 tarihinde  Anadolu Bankası A.Ş. Memur ve Müstahdemleri Emekli ve Yardım Sandığı ünvanı ile atılmıştır. Daha sonra 1988 yılında Anadolu Bankası ve T.Emlak Kredi Bankası’nın birleşmesi ile vakfın ismi T.Emlak Bankası A.Ş. Mensupları ve Yardım Sandığı Vakfı olarak tescillenmiştir. T.Emlak Bankası A.Ş.’nin T.C.Ziraat Bankası A.Ş. ve T.Halk Bankası A.Ş.’ye devri gerçekleşmiştir. Böylece vakfın ismi 16.08.2002 yılında T.C.Ziraat Bankası A.Ş. ve T.Halk Bankası A.Ş. Mensupları Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı (TZH Vakfı) olarak son halini almıştır.

Geniş bir aileye sahip olan TZH Vakfının değerli üyelerinin ağız ve diş sağlığı, İstanbul’un en iyi diş kliniklerinden birisi olan AveDent Diş Kliniği ile yapılan sözleşme ile güvenilir ellere teslim edilmiştir. TZH Vakfı mensubu iseniz siz de anlaşmalı diş hekimlerimizin ağız ve diş sağlığı kontrolü ve diş tedavisi randevuları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.