Periodontoloji - Diş Eti Hastalıkları Tedavisi - Fiyatları? İstanbul

Diş Eti Hastalıkları

Diş eti dokusu, dişleri çepeçevre sarar ve diş sağlığının korunmasında önemli etkilere sahiptir. Bu dokularda çeşitli etkenlere bağlı olarak gelişen iltihabi durumlar,

Diş Eti Hastalıkları Tedavileri

Diş eti dokularında pek çok nedene bağlı olarak gelişebilen iltihabi hastalıklar, hem çene kemiğinin hem de dişlerin sağlığını önemli oranda..

Diş Eti Kanaması Tedavisi

Ağız ve diş sağlığı hem genel sağlığın devamlılığı hem de ağız içerisindeki dokuların korunabilmesi için büyük öneme sahiptir. Bunun yanı sıra estetik görünümde de önemli..

Diş Eti Çekilmesi ve Tedavisi

Travma ya da enfeksiyon gelişimine bağlı olarak diş etinde çeşitli hastalıklar gelişebilir ve bu durum ağız ve diş sağlığını tehlikeye sokabilir.

Lazer Destekli Diş Eti Tedavileri

Diş eti dokusunun korunması, ağız ve diş sağlığının devamlılığı için büyük önem taşır. Bunun yanı sıra diş etlerinde hastalık gelişimlerinin..

Pembe Estetik & Diş Eti Estetiği

Kişinin özgüveninde önemli bir etkiye sahip gülüş profili, pek çok nedene bağlı olarak estetik kaygıya neden olabilir. Estetik bir gülüşün..

Frenektomi Tedavisi (Dudak ve Dil Bağı Ameliyatı)

Ağız içerisinde yer alan dokuların mevcut durumu ve birbirleriyle olan ilişkisi, çeşitli fonksiyonların sürdürülebilmesi için büyük önem taşır.