Yapı Kredi Emekli Sandığı Anlaşmalı Diş Kliniği

Yapı Kredi Emekli Sandığı Anlaşmalı Diş Kliniği, Diş Hekimleri, İstanbul, Kadıköy.

Yapı Kredi Emekli Sandığı Anlaşmalı Diş Kliniği – Diş Hekimleri
İstanbul Kadıköy

Yapı Kredi Bankası Sağlık Emeklilik Vakfı, emekli sandığı üyesi olan hastalarımıza, İstanbul Kadıköy‘de Erenköy – Suadiye lokasyonunda anlaşmalı diş kliniği olarak hizmet veren AveDent‘te birçok ayrıcalık sunulur. Bütün diş tedavileri uzman diş hekimlerimiz tarafından dünya standartlarında ve titizlikle yapılır. Kliniğimize gelen Yapı Kredi emekli sandığı mensupları, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alırken Sağlık Bakanlığı – Sağlık Uygulama Tebliği çerçevesinde özel avantajlardan yararlanır.

Siz de bu avantajlardan yararlanmak için hemen ihtiyaç duyduğunuz tedavi ile ilgili randevu oluşturabilir veya daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası (Sağlık Emeklilik Vakfı) Emekli Sandığı Anlaşmalı Diş Kliniği İstanbul - Kadıköy

AveDent'te Yapı Kredi Emekli Sandığı Üyelerini Hangi Avantajlar Bekliyor?

Anlaşmalı diş klinikleri ve diş hekimleri doğru tercih edildiğinde hasta memnuniyeti her zaman üst seviyede olur. Ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde AveDent Diş Kliniğini tercih eden Yapı Kredi emekli sandığı üyelerine ise şu avantajlar sunulur:

  • Kapsamlı Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri: Kliniğimizde ağız ve diş sağlığı ile ilgili bütün tedavilere ulaşabilirsiniz.
  • Uzman Diş Hekimi Kadrosu: Diş tedavilerinde her biri alanında uzman diş hekimlerimiz görev yapar.
  • Kaliteli ve Güvenilir Hizmet: Deneyimli ve güvenilir diş hekimlerimiz, bilimsel gelişmeleri yakından takip eder ve en kaliteli hizmeti sunar. Hastalarımız ilk randevuda diş hekimlerimizin güven veren yaklaşımını hissederler.
  • Hızlı Tedavi Süreci: Randevu sistemi ve tedavi süreci hasta gereksinimlerine göre en hızlı şekilde tamamlanır.
  • İndirim Avantajları: Belirli diş tedavilerinde özel indirim avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Emekli Sandığı Üyelerinin Yararlanacağı Diş Tedavileri Nelerdir?

Yapı Kredi emekli sandığı üyeleri, diş kliniğimizde sunulan tedavilerden yararlanabilirler. Bu tedavilerin başlıcaları şunlardır: